Image Alt

Rabenhorst

Rabenhorst sulas un smūtiji Tavai labsajūtai!

Rabenhorst sulas ir pašas augstākās kvalitātes sulas – netici? Nogaršo! Bioloģiski audzētie augļi un dārzeņi ir bagāti ar vitamīniem un minerālvielām, kas tiek rūpīgi izspiesti tiešās sulas spiešanas metodē, gluži kā kokosriekstu eļļas „Extra Virgin“ metode. Tā sulas un smūtiji saglabā maksimāli daudz minerālvielas un vitamīnus.

Rabenhorst ir radies Vācijā, kur tiek uzturēti īpaši augsti standarti, kurus Rabenhorst pārsniedz, lai gatavotu visvērtīgākās sulas un smūtijus.
Rabenhorst rūpnīcās apzināti samazina elektrības, gazes un ūdens pateriņus, kā arī seko līdzi pārpalikušo materiālu atbilstošai pārstrādei.
Ļoti svarīga ir vietējo bio audzētāju un Rabenhorst ilggadējā sadarbība, kas kopīgi attīsta bioloģiskās un ilgtspējīgas lauksaimniecības iespējas un sniedz Rabenhorst augstākās kvalitātes augļus un dārzeņus. Rabenhorst gatavo veselīgas un ne-no koncentrāta bioloģiskas sulas un smūtijus bez pievienota cukura jau no 1969. gada!

Rabenhorst tiešā spieduma bioloģiskās sulas ir tikai jānogaršo, lai sajustu aromāta un garšas pilnību ik malkā.

Rabenhorst bio sarkano biešu sula dabīgi satur kāliju, kas palīdz uzturēt normālu asinsspiedienu. Rūgteni pikantās, bioloģiski audzētās bietes pēc novākšanas tiek saudzīgi pārstrādātas augstvērtīgā sulā un tad sapildītas pudelēs.

Rabenhorst bio sarkano vīnogu sula “ROTER RABENHORSTER” ar bio karija koka lapu ekstraktu. Satur dzelzi, kas veicina sarkano asinsķermenīšu un hemoglobīna normālu veidošanos, kā arī normālu skābekļa transportēšanu organismā. Tā kā šo svarīgo mikroelementu organisms nespēj izstrādāt pats, tas ir pietiekamā daudzumā jāuzņem ar uzturu. Viena dienā ieteicamā 125 ml porcija sedz 31% no dzelzs uzturvielu atsauces vērtības. Izbaudiet gatavu sarkano vīnogu garšas pilnību un gūstiet labumu no sulas sastāvā esošā dzelzs!

Rabenhorst bio multiaugļu sula “ANTIOXIDANTEN” ar 100% augļu saturu. Izbaudiet rūpīgi atlasītu, labākās kvalitātes augļu harmonisko garšas pilnību un gūstiet labumu no acerolas ķiršu sastāvā esošā C vitamīna! C vitamīns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Viena dienā ieteicamā 125 ml porcija sedz 63% no C vitamīna uzturvielu atsauces vērtības.

Rabenhorst bio multiaugļu-biešu sula “DETOX” ar matcha tēju un spirulīnu, 125 ml Izbaudiet rūpīgi atlasītu, labākās kvalitātes augļu, sarkano biešu, matcha tējas un aļģes spirulīnas harmonisko garšas pilnību un gūstiet labumu no acerolas ķiršu sastāvā esošā C vitamīna! C  itamins veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Viena dienā ieteicamā 125 ml porcija sedz 31% no C vitamīna uzturvielu atsauces vērtības.

Rabenhorst bio multiaugļu sula “REGENERATION” enerģijai ar C vitamīnu, kas ir paredzēts noguruma un nespēka samazināšanai. Izbaudiet harmoniski atlasītu augļu garšas pilnību un gūstiet labumu no dabīga C vitamīna!

Rabenhorst bio multiaugļu sula “MULTIFRUCHT” ļauj izbaudīt septiņu, harmoniski atlasītu, labākās kvalitātes augļu garšas pilnību. Sula dabīgi satur daudz C vitamīna! C vitamīns mūsu organismā veic svarīgus uzdevumus, piemēram, veicina normālu imūnsistēmas darbību, kā arī palīdz samazināt nogurumu un nespēku.

Rabenhorst bio dārzeņu sula “B-AKTIV” ir gatavota pēc tradicionālas receptes, fermentizēta ar pienskābajām baktērijām. Sula no sarkanajām bietēm, burkāniem, selerijas, kartupeļiem un daikoniem. Palutiniet sevi ar glāzi šīs sulas! Vai nu
labam dienas sākumam brokastīs, vai arī kā vērtīgu dārzeņu buljonu starp ēdienreizēm – uzsildiet sulu, bet nevāriet, ik pa laikam apmaisot.

Rabenhorst tradicionāla bio dārzeņu sula ar jūras sāli ir mazkaloriju, tiešā spieduma sula no tomātiem, burkāniem, sarkanajām bietēm, gurķiem, selerijas, kāpostiem un sīpoliem. Daļēji fermentizēta ar pienskābajām baktērijām. Palutiniet sevi, piemēram, pēc sporta nodarbības.

Rabenhorst bio sarkano biešu-multiaugļu sula “120 zu 80” ar dabīgu kāliju, kas ir sastopams vīnogu, banānu un sarkano biešu sastāvā. Kālijs palīdz uzturēt normālu asinsspiedienu.
Bērniem sarkano biešu sulu ieteicams dot tikai no 4 gadu vecuma.

Rotbäckchen bio multiaugļu sula “Immunstark”. Lai mūsu imūnsistēma darbotos pilnvērtīgi, mūsu organismam nepieciešam pietiekams daudzums C vitamīna. Tā kā organisms nespēj veidot C vitamīna rezerves, tas ir regulāri jāuzņem ar pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu. Acerolas ķiršu sastāvā esošais C vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību.

Rotbäckchen bio augļu sula “Klassik”, 125 ml ar dzelzi asinsradei. Karija koka lapās esošā dzelzs veicina sarkano asinsķermenīšu un hemoglobīna normālu veidošanos, kā arī normālu skābekļa transportēšanu organismā. Savukārt C vitamīns uzlabo dzelzs uzsūkšanos.

Rabenhorster smūtiji atbilst vienas dienas augļu porcijai, vadoties no Vācijas uztura biedrības (DGE) ieteikuma, ka vienas dienas uztura plānā jāiekļauj piecas augļu un dārzeņu porcijas.

Rabenhorst bio augļu smūtijs “VITAMIN” ar āboliem, mango un acerolu satur ābeļdārzos audzētus ābolus, aromātisko mango un C vitamīnu no acerolas ķiršiem. Viena dienā ieteicamā 240 ml porcija jeb viena Rabenhorst „Vitamin“ smūtija pudelīte sedz 99% no C vitamīna uzturvielu atsauces vērtības.

Rabenhorst bio augļu smūtijs “REFRESH” ar ananasiem un ingveru ir viegli pikants, sulīgi atsvaidzinošs smūtijs. Ingvers silda, kamēr āboli, mango, ananasi un acerolas ķirsis atsvaidzina un uzmundrina ķermeni aktīvai dienai.

Rabenhorst bio augļu smūtijs “ENERGY” ar apelsīniem un guaranu atmodina organismu. Guaranas auglis dabīgi satur 3-5 reizes vairāk kofeīna, kā kafija. Kofeīns no guaranas uzsūcas organismā lēnāk un saudzīgāk nekā kafija, līdz ar to nodrošinot ilgstošu – vienmērīgu enerģijas pieplūdumu.
Paaugstināts kofeīna saturs – 25 mg / 100 ml. Nav ieteicams bērniem, grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā.

Rabenhorst bio augļu smūtijs “DETOX” ar mellenēm un aronijām satur C vitamīnu, kas veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Viena dienā ieteicamā 240 ml porcija jeb viena Rabenhorst „detox“ smūtija pudelīte sedz 84% no C vitamīna uzturvielu atsauces vērtības.

Rabenhorst sulas un smūtiji spēcina, jo ir bagāti ar vitamīniem un minerālvielām. Visas Rabenhorst sulas un smūtiji ir piemēroti vegāniem un veģeterāriešiem. Pirms lietošanas sakratiet sulas un smūtijus, lai būtu vienmērīgi patīkama garša.

Nogaršo augstākās kvalitātes – tiešā spieduma Rabenhorst sulas un bio smūtijus!

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā: bio.lv