Image Alt

Radius Baby

Radius produkti pašiem mazākajiem!

Ne visi zina to, ka putojošās vielas nav tās, kas nodrošina zobu tīrību. Tās pievieno, lai rastos “tīrības” sajūta. Taču zinātniski nav nepieciešamas putas, lai zobi kļūtu tīrāki!

Pietiek ar labām attīrošajām sastāvdaļām, kas veic dabīgu ķīmisko reakciju bez putošanas, kad mazgājam zobus. Radius ir radījis īpašas zobu pastas bērniem no 6 mēneša vecuma, kas neputo. Tās ir radītas bez putojošām vielām jeb sulfātiem kā SLS un SLES. Līdz ar to šīs zobu pastas ir drošas pat pašiem mazākajiem.

Radius bioloģiska zobu pasta-gēls bērniem, ar pitaijas garšu, ir piemērota bērniem no 6 mēnešu vecuma un kā mēs, Biotēkā, priecājamies, der arī vecākiem.

Īpaši veidotā gēla formula satur bio nīma, mežrozīšu un svētā bazilika ekstraktus, kas dabīgi attīra un atsvaidzina mutes dobumu – bez kaitīgām ķimikālijām un sintētiskām putojošajām vielām. Bio eritritols palīdz cīnīties pret zobu aplikumu. Uzturvielām bagātajam, bioloģiskajam kokosriekstu ūdenim un nomierinošajai kumelītei piemīt remdējošas īpašības, un tie cīnās ar baktērijām. Patīkamā, eksotiskā garša, kas veidota no C vitamīnu saturošām sastāvdaļām, patīk gan maziem, gan lieliem.

Radius kokosriekstu eļļas bio zobu pasta bērniem, ar banānu garšu, ir piemērota mazuļiem no 6 mēnešu vecuma (un arī visiem pieaugušajiem).

Šī zobu pasta ir kā kokos­riekstu eļļas un banānu gēls, ar vērtīgo kumelīšu ziedu ekstraktu un sāli, kas ir dabīgi ienaidnieki baktērijām, vienlaikus saudzē zobus un atsvaidzina elpu.

Kokos­riekstu eļļa izsenis ir izmantota zobu skalošanai, lai tos attīrītu un baltinātu, kā arī uzlabotu smaganu stāvokli. Dabīgā, atsvaidzinošā, maz putojošā zobu pasta ar drošām, efektīvām sastāvdaļām un patīkamu garšu ļauj zobu tīrīšanu padarīt par patīkamu notikumu jau bērniem no 6 mēnešu vecuma.

Kā lietot?

Uzspiest nelielu daudzumu Radius zobu pastas uz Radius zobu birstes bērniem. Apļveida kustībām tīrīt zobus un smaganas virzienā no smaganām uz zobiem vismaz divas reizes dienā. Bērniem zobus tīrīt pieaugušo uzraudzībā.

Kā zobu tīrīšanu ar Radius padarīt jautru?

Patīkamās zobu pastu augļu garšas ar pitaiju vai kokos­riekstiem-banāniem liek bērniem ar prieku gaidīt katru zobu tīrīšanas reizi. Pēc mūsu pieredzes – bērnam nebūs jāuzspiež jaunais vakara rituāls, ja to padara par jautru spēli un iespēju patīkami pavadīt laiku kopā. Pamēģiniet dziedāt vai spēlēt spēles! Un mēs mēdzam tīrīt zobus ar to pašu Radius zobu pastu, lai bērns mācītos no mūsu piemēra.

Radius ir USDA ORGANIC un ECOCERT ICO sertificēta biokosmētika. Vienkārša zobu pasta ar vienkāršām sastāvdaļām, kas nesatur mākslīgus balinātājus, krāsvielas, smaržvielas, emulgatorus un sintētiskus biezinātājus, protams, bez fluorīda, ĢMO, konservantiem, sulfātiem, parabēniem, saharīna, BPA un karagināna. Nesatur arī lipekli (glutēnu) un ir piemērotas vegāniem. Cruelty Free un Leaping Bunny sertificēts, kas nozīmē, ka nav testēts uz dzīvniekiem.

Atklāj Radius zobu pastas pašiem mazākajiem, lai prieks un drošība būtu visiem ģimenē!

Kādēļ mēs iesākam kopt bērnu zobus ar Radius zobu birstēm?

Tās tika radītas, speciāli izpētot, ko pieņem mazie ķipari un kas der to vecākiem. Zobu birstes ir bērniem draudzīgās krāsās un izmēros, lai mazais pats labprāt vēlētos kopt zobus.

Turklāt tās ir efektīvas! 4500 izteikti mīksti augu izcelsmes sariņi – precīzi tik daudz, lai iztīrītu visus mazos zobiņus. Radius zobu birstes ir radītas no dabai saprotamiem materiāliem, bez BPA, un iepakotas materiālā, kas 100% bioloģiski noārdās.

Radius Totz zobu birste bērniem Extra soft no 18 mēnešu vecuma ļauj tīrīt mazuļa zobiņus ar izteikti mīkstiem, 100% augu izcelsmes neilona sariņiem. Noapaļotā birstes galviņa aizsniedz visus zobiņus un mirdzošais zobu birstes kātiņš raisa interesi mazajam zobu kopšanas laikā. Zobu birste ir lieliska arī, lai mazais mācītos kā tīrīt zobus pats – tās rokturis ir ideāls mazajai bērna rociņai.

Radius Totz zobu birste bērniem no 3 gadu vecuma Silky soft ļauj bērnam iemācīt pareizu zobu tīrīšanas tehniku un iztīrīt zobiņus saudzīgi, kārtīgi un pareizi! 100% augu izcelsmes neilona sariņi ir izteikti mīksti. Noapaļota birstes galviņa ērti aizsniedz visus zobiņus. Zobu birstei ir bērna rociņai piemērots, ērts un neslīdošs kāts ar pumpiņām, lai būtu viegli būt aizvien patstāvīgākam.

IETEIKUMS

Tīriet zobus divas reizes dienā, pievēršot uzmanību smaganu līnijai; notīriet arī mēli. Iemāciet bērnam lietot arī zobu diegu.

Zobu pastas daudzumam uz zobu birstes ir jābūt zirņa lielumā.

Bērniem līdz 6 gadu vecumam zobus jātīra pieaugušo klātbūtnē.

Radius zobu birstes ir bez BPA, jo mēs nevēlamies sava mazā tuvumā BPA saturošu plastmasu, kas var ietekmēt hormonu darbību. Zobu birstes ir arī bez lateksa, ftalātiem, glutēna un bez krāsvielām, ko FDA (Food and Drug Administration) noteikusi kā nevēlamas.

Bērns priecīgs, vecāki ir paveikuši savu darbu, un daba ir atstāta tīrībā. Tāds ir ieguvums, lietojot Radius zobu birstes bērniem. Iemāci saviem bērniem zobu kopšanu ar prieku!

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā: bio.lv