Image Alt

Radius

Antipodes® – Jaunzēlandes dabas pieskāriens!

Radius bio zobu pastas pašiem mazākajiem!

Ne visi zina to, ka putojošās vielas nav tās, kas nodrošina zobu tīrību. Tās pievieno, lai rastos “tīrības” sajūta. Taču zinātniski nav nepieciešamas putas, lai zobi kļūtu tīrāki!

Pietiek ar labām attīrošajām sastāvdaļām, kas veic dabīgu ķīmisko reakciju bez putošanas, kad mazgājam zobus. Radius ir radījis īpašas zobu pastas bērniem no 6 mēneša vecuma, kas neputo. Tās ir radītas bez abrazīvi putojošām vielām jeb sulfātiem kā SLS un SLES. Līdz ar to šīs zobu pastas ir drošas pat pašiem mazākajiem.

Radius bioloģiska zobu pasta-gēls bērniem, ar pitaijas garšu ir piemērota bērniem no 6 mēnešu vecuma un kā mēs, Biotēkā, priecājamies, der arī vecākiem.

Īpaši veidotā gēla formula satur bio nīma, mežrozīšu un svētā bazilika ekstraktus, kas dabīgi attīra un atsvaidzina mutes dobumu – bez kaitīgām ķimikālijām un sintētiskām putojošajām vielām. Bio eritritols palīdz cīnīties pret zobu aplikumu. Uzturvielām bagātajam, bioloģiskajam kokosriekstu ūdenim un nomierinošajai kumelītei piemīt remdējošas īpašības un tās cīnās ar baktērijām. Patīkamā, eksotiskā garša, kas veidota no C vitamīnu saturošām sastāvdaļām, patīk visai ģimenei.

Radius kokosriekstu eļļas bio zobu pasta bērniem, ar banānu garšu ir piemērota mazuļiem no 6 mēnešu vecuma un arī visiem lielajiem.

Šī zobu pasta ir kā kokos­riekstu eļļas un banānu gēls, ar vērtīgo kumelīšu ziedu ekstraktu un sāli, kas ir dabīgi nikni pret baktērijām, saudzē zobus un atsvaidzina elpu.

Kokos­riekstu eļļa izsenis ir izmantota zobu skalošanai, lai tos attīrītu un baltinātu, kā arī uzlabotu smaganu stāvokli. Dabīgā, atsvaidzinošā, maz putojošā zobu pasta ar drošām, efektīvām sastāvdaļām un patīkamu garšu ļauj zobu tīrīšanu padarīt par patīkamu notikumu jau bērniem no 6 mēnešu vecuma.

Kā lietot?

Uzspiest nelielu daudzumu Radius zobu pastas uz Radius zobu birstes bērniem. Apļveida kustībām tīrīt zobus un smaganas virzienā no smaganām vismaz divas reizes dienā. Bērniem zobus tīrīt pieaugušo uzraudzībā.

Kā zobu tīrīšanu ar Radius padarīt jautru?

Patīkamās zobu pastu augļu garšas ar pitaiju vai kokos­riekstiem-banāniem, ļauj bērniem gaidīt katru zobu tīrīšanas reizi. Mūsu pieredzē nav jāuzspiež jaunais vakara rituāls, ja to padara par jautru spēli un iespēju patīkami pavadīt laiku kopā. Pamēģiniet dziedāt vai spēlēt spēles! Un mēs mēdzam tīrīt zobus ar to pašu Radius zobu pastu, lai bērns mācītos no mūsu piemēra.

Radius ir USDA ORGANIC un ECOCERT ICO sertificēta biokosmētika. Vienkārša zobu pasta ar vienkāršām sastāvdaļām, kas nesatur mākslīgus balinātājus, krāsvielas, smaržvielas, emulgatorus un sintētiskus biezinātājus, protams, bez fluorīda, ĢMO, konservantiem, sulfātiem, parabēniem, saharīna, BPA un karagināna. Nesatur arī lipekli (glutēnu) un ir piemērots vegāniem. Cruelty Free un Leaping Bunny sertificēts, kas nozīmē, ka nav testēts uz dzīvniekiem.

Atklāj Radius zobu pastas pašiem mazākajiem, lai prieks un drošība būtu visiem ģimenē!

Radius zobu birstes bērniem – priecīgi bērni un apmierināti vecāki.

Kādēļ mēs iesākam kopt bērnu zobus ar Radius zobu birstēm?

Tās radās īpaši izpētot, ko pieņem mazie ķipari un kas der to vecākiem. Zobu birstes ir bērniem draudzīgās krāsās un izmēros, lai mazais vēlētos kopt zobus pats.

Kā arī tās ir efektīvas! 4,500 izteikti mīksti augu izcelsmes sariņi – precīzi tik daudz, lai iztīrītu visus mazos zobiņus. Radius zobu birstes ir radītas no dabai saprotamiem materiāliem bez BPA un iepakotas materiālā, kas 100% bioloģiski noārdās.

Radius Totz zobu birste bērniem Extra soft no 18 mēnešu vecuma ļauj tīrīt mazuļa zobiņus ar izteikti mīkstiem, 100% augu izcelsmes neilona sariņiem. Noapaļotā birstes galviņa aizsniedz visus zobiņus un mirdzošais zobu birstes kātiņš raisa interesi mazajam zobu kopšanas laikā. Zobu birste ir lieliska arī, lai mazais mācītos kā tīrīt zobus pats – tās rokturis ir ideāls mazajai bērna rociņai.

Radius Totz zobu birste bērniem no 3 gadu vecuma Silky soft ļauj bērnam iemācīt pareizu zobu tīrīšanas tehniku un iztīrīt zobiņus saudzīgi, kārtīgi un pareizi! 100% augu izcelsmes neilona sariņi ir izteikti mīksti. Noapaļota birstes galviņa ērti aizsniedz visus zobiņus. Zobu birstei ir bērna rociņai piemērots, ērts un neslīdīgs kāts ar pumpiņām, lai būtu viegli būt aizvien patstāvīgākam.

Padoms

Tīriet zobus divas reizes dienā, pievēršot uzmanību smaganu līnijai; notīriet arī mēli. Iemāciet bērnam lietot arī zobu diegu.

Zobu pastas daudzumam uz zobu birstes ir jābūt zirņa lielumā.

Bērniem līdz 6 gadu vecumam zobus nepieciešams tīrīt pieaugušo klātbūtnē.

Radius zobu birstes ir bez BPA, jo mēs nevēlamies sava mazā tuvumā BPA saturošu plastmasu, kas ir spējīga mainīt hormonu darbību. Zobu birstes ir arī bez lateksa, ftalātiem, glutēniem un bez FDA (Food and Drug Administration) apstiprinātām krāsvielām.

Bērns priecīgs, vecāki ir paveikuši savu darbu un daba ir atstāta tīrībā. Tāds ir ieguvums, lietojot Radius zobu birstes bērniem, lai iemacītu zobu kopšanas higiēnu ar prieku!

Radius ekoloģiskie zobu diegi!

Zobu tīrīšana ar zobu diegu ir nepieciešama daļa no mutes kopšanas higiēnas, taču ne visi zobu diegi ir radīti vienādi…

Brīvi no toksīniem, iepakoti pārstrādājamā kastītē – Radius zobu diegi ir lieliski vegāniem, eko un zero waste jeb beziepakojuma dzīvesstila piekritējiem

Radius zobu diegs ļauj iztīrīt zobu starpas, kas nav aizsniedzamas ar zobu birsti. Izvēle ir Tavā ziņā – zīda zobu diegs, kas bioloģiski noārdās vai vegānais neilona zobu diegs ar piparmētru garšu…

Sajūti pasauli pirms to pārņēma sintētisko materiālu zobu diegošana.

Tolaik zobu diegu veidoja no ekskluzīvā, mutes higiēnai atbilstošā zīda. Radius bioloģisks zīda zobu diegs (30 m) ir dabīgs, ar rokām savērpts diegs no Kolumbijas kalnos augošiem bioloģiskā zīda pavedieniem. Zīdu veido zīdtārpi, kas savijot 1 kokonu sniedz vairākus 100 m ar mums piemērotu zobu diegu. To uzmanīgi vērpj uz maziem vērpšanas ratiņiem CORSEDA Fair trade godīgās tirdzniecības saimniecībās, kas atbalsta vairāk kā 80 vietējās ģimenes.

Radius zobu diegs ir ievaskots ar kandelillas augu vasku, lai zobu starpu tīrīšana būtu atbilstoši maiga smaganām. Pēc lietošanas to var likt pie komposta vai ierastajā miskastē, jo tas dabīgi bioloģiski noārdās.

100% vegānisks zobu diegs – Radius Mint floss zobu diegs ar piparmētru un ksilitolu (50 m) ir īpaši maigs, izturīgs un nepārspējami efektīvs zobu kopšanai. No bērziem iegūtais saldais ksilitols regulē skābju un sārmu līdzsvaru mutē un līdz ar to aizkavē baktēriju veidošanos un kopj smaganas. Vegāniskais neilona diegs ir vismaigākais variants zobu starpu tīrīšanai, pārklāts ar dabīgu kandelilas augu vasku vieglai slīdībai starp zobiem. Papildu dabīgā piparmētras ēteriskā eļļa nodrošina svaigu elpu, savukārt tējas koka eļļai ir antiseptiska darbība.

Kā lietot?

Vienai zobu diegošanas reizei ir nepieciešami aptuveni 45 cm zobu diega. Aptiniet diegu ap rādītājpirkstiem, atstājot starp tiem aptuveni 10 cm diega. Tīriet zobu starpas, Radius zobu diegu pārvietojot uz augšu un leju, prom no smaganām.

Radius zobu higiēnas piederumi ir ražoti, maksimāli ievērojot videi saudzīgu ražošanas procesu ASV, Pensilvānijā. Ražotni apsilda saules baterijas, visi iepakojumi tiek izgatavoti no materiāliem, kas 100% bioloģiski sadalās.

Radius zobu diegi nesatur glutēnu, konservantus, ĢMO, mākslīgos saldinātājus un fluorīdu.

Kop zobus ar eko zobu diegu no Radius!

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā bio.lv: