Riffi

Riffi

Riffi-godīga vannošanās

Lai garantētu to, ka masāžas cimdiņš vai josta būs tīrs no lauksaimniecības ķimikāliju atliekām, izgatavots videi un veselībai draudzīgā veidā, Riffi visas tekstilšķiedras saviem izstrādājumiem nevis iepērk, bet gan ražo paši – sadarbojoties ar ārstiem un dermatologiem, stingri kontrolējot kvalitāti un, protams, maksājot strādniekiem godīgu algu. Neviens izstrādājums netiek testēts uz dzīvniekiem. Suku kātiem izmantota FSC sertificēta koksne. Visi pārstrādes un ražošanas procesi ultra-modernajā ražotnē atbilst visstingrākajām vides aizsardzības un ekoloģijai draudzīgas saimniekošanas prasībām.

Riffi dabiskie sūkļi tiek ievākti Egejas jūrā un Karību salu krastos pēc īpašas tehnoloģijas – tā nodrošina, ka tajā pašā vietā pēc laiciņa var izaugt atkal jauns koraļļu sūklītis. Pareizi lietojot un kopjot, viens šāds Riffi sūklis Jums var kalpot līdz pat 10 gadiem ilgi!

Masāžas cimdi un jostas izgatavoti no bio kokvilnas, plūktas ar rokām, no lina, bambusa vai sizala šķiedrām. Tie piemēroti gan sausas, gan mitras ādas apstrādāšanai – ar vienu kustību Jums nodrošināts pīlings, dziļa poru tīrīšana, masāža un pretcelulīta līdzeklis bez kosmētikas palīdzības! Vienkārši izvēlieties sev tīkamāko intensitāti: asāku izjūtu cienītājiem – brūnā linu josta ar cilpiņām, pret celulītu – masāžas suka-cimds ar sizala sariņiem, maigākiem pieskārieniem vai sejai – šenile tehnikā izgatavotais kokvilnas cimdiņš vai kokvilnas cimdiņš ar linu svītriņām, higiēnu mīlošajiem – cimds vai masāžas josta ar dabiski antibakteriālajām bambusa šķiedrām, masāžas suka garā koka kātā – lai arī mugura ir noberzta kā nākas, matiem – koka matu sukas, papēžiem – baltās lavas pumeks.

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā: bio.lv