Image Alt

Simon Levelt

Ar kūpošiem sveicieniem no Meksikas, Indonēzijas, Peru, Etiopijas, Brazīlijas un Ugandas

Viss aizsākās tālajā 1817. gadā, kad Simons Levelts Amsterdamā atvēra nelielu veikaliņu un pārdeva tajā labāko kafiju, kā arī tēju no visas pasaules. Joprojām uzņēmums pieder Leveltu ģimenei, kur paši to vada un tajā strādā. Divu gadsimtu garumā Leveltu ģimene nodibinājusi ilglaicīgas sadarbības saiknes ar labākajiem kafijas audzētājiem pasaulē un tās ir balstītas uz godīgas tirdzniecības principiem.

Kā nesamulst kafijas klātbūtnē

Ja tic leģendai, tad kafijas ieguves un kafijas dzeršanas pirmsākumi ir jāmeklē mūsu ēras 14.gadsimtā Āfrikā Etiopijas Kaffas provincē, kur Etiopijas kalnienēs auga savvaļas kafijas koki. Kafijas pupiņas iegūst vairāk nekā 70 valstīs, sastopami ap 500 dažādu kafijas koku veidu un selekcionētas vairāk kā 6000 kafijas šķirnes. Mūsdienās pasaules mērogā kafijas audzēšana notiek, izmantojot 2 galvenos kafijas koku veidus vai to augļus: Cofféa Arábica (Arabika) un Coffea Canephora jeb Coffea Robusta (Robusta).

Arabikas kafijas audzēšanai nepieciešams unikāls tropu klimats un to ražība ir zemāka par Robustas kafijas kokiem, kas var tikt audzēti arī zemienēs. Arī aromāta ziņā abi kafijas augļu veidi atšķiras – Arabikas kafija tiek vērtēta augstāk nekā Robusta, tai pašā laikā Robusta satur vairāk kofeīna un tā bieži tiek izmantota espresso maisījumos, lai nodrošinātu vairāk kvalitatīvu kafijas putu veidošanos.

Tasīte Simon Levelt karsti kūpošā un stimulējošā dzēriena aizvedīs līdz pašai kafijas mājvietai, lai kur tā arī būtu – Meksikā, Indonēzijā, Peru, Etiopijā vai Brazīlijā. Vai esi gatavs ceļojumam?

Laipni lūgts Simon Levelt kafijas namā

Simon Levelt organiska maltā kafija Ethiopie pagatavota no 100% Arabikas pupiņām. Kafija ar bagātīgu ziedu aromātu no slavenā Sidamo reģiona. Tādas svaigu tropisko augļu garšas kā mango un marakuja lieliski sader ar kafijā sastopamajām šokolādes notīm. Kafijas garšu pilnīgu padara patīkami pikantā pēcgarša ar kanēļa notīm. Etiopijā, kas ir Arabika kafijas dzimtene, tā vēl aizvien tiek audzēta saskaņā ar tradicionālajām metodēm. Kafijas stiprums: 3.

Simon Levelt organiska maltā kafija Indonesie pagatavota no 100% Arabikas pupiņām. Gayo ir īpaša, augstu Rietumsumatras kalnos audzēta kafija. Kafijas pazinēji ciena šo kafiju tās sīrupam līdzīgās tekstūras un bagātīgā, dziļā rakstura dēļ. Ciedra, karameles, lauru lapu, valriekstu un vaniļas aromātiskās notis, kā arī ilgā, pilnīgā pēcgarša padara šo kafiju unikālu. Kafijas stiprums: 3.

Simon Levelt organiska maltā kafija Peru pagatavota no 100% Arabika kafijas pupiņām. Tambopatas ielejas fermeri Cecovasa kooperatīvā audzē kafiju 1400-1800 metru augstumā un savu kafiju nosaukuši par Tunki – par godu savvaļas putnam, kas mājo Tambopatas dabas rezervātā. Kafijas plantācijas ir Peru Amazones unikālās dabas daudzveidības ieskautas. Lieliski sabalansētajai kafijai piemīt kakao un sarkano ogu svaigais aromāts, veidojot maigu pēcgaršu. Kafijas stiprums: 3+.

Simon Levelt organiska maltā kafija Mexico pagatavota no 100% Arabika kafijas pupiņām. Finca Irlanda kafijas plantācijas atrodas Meksikas kalnainajos dienvidos. Tur augušajai premium klases kafijai piemīt viegla garša un izmeklēts aromāts. Garšas niansēs sajūtamas dzelteno augļu notis – persiki un aprikozes, ka arī svaigi zaļie āboli. Burvīgā pēcgarša atgādina medu un mandeles. Kafijas stiprums: 2.

Simon Levelt organiska maltā kafija Dolce pagatavota no 100% Arabika kafijas pupiņām un ir dabīgs dzēriens ar lielisku smaržu, pilnīgu garšu. Kafija izgatavota no Arabica kafijas pupiņām, kas tiek iepirktas tieši no plantācijām Dienvidamerikā. Kafijas stiprums: 3.

Lai maksimāli saglabātu kafiju svaigu, visu Simon Levelt kafiju iepakojumā iestrādāts īpašs ventilis. Tas nodrošina gaismas un skābekļa nepiekļūšanu, kā arī izcilā aromāta saglabāšanu.

Izbaudi…

Ja nu ir kāds, kuru var saukt par kafijas un tējas lietpratēju, tad tā ir Leveltu ģimene no Amsterdamas, kura ar kafijas grauzdēšanu, kafijas un tējas maisījumu ražošanu un tirdzniecību nodarbojas jau gandrīz 200 gadus. Tagad – pagatavo sev tasīti kafijas, iekārtojies ērtākajā no krēsliem un izbaudi kādu no 6 pasaules garšām!

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā bio.lv