sodasan eko

Sodasan

Sodasan - draugos ar sportu un labsajūtu!

Ja līdz šim mājas uzkopšanas un veļas mazgāšanas eko-līdzeļu ražotāju Sodasan pelnīti slavējām par praktiskumu, efektivitāti un ekonomiju, tad šobrīd Sodasan godam nopelnījis apzīmējumu – mūsdienīgs un laikam līdzi ejošs.

Tik daudz skrienošu, ar velosipēdiem braucošu, nūjojošu, bumbojošu vai laivojošu cilvēku, šķiet, pasaule nav pieredzējusi. Fiziskās aktivitātes ir topā, un tas nozīmē, ka aug arī pieprasījums pēc mūsdienīgiem veļas kopšanas līdzekļiem, kas draudzējas ar modernajām Gore-Tex un Sympatex šķiedrām sporta tērpos un rūpējas par to, lai drēbes ilgi kalpotu un labi smaržotu.

Eko-sertificētais Sodasan Active Sport līdzeklis bez optiskajiem balinātājiem, mīkstinātājiem un enzīmiem pamatīgi izmazgā apģērbu no dabīgām un jauktām auduma šķiedrām, saglabājot to īpašības un nodrošinot higiēnisku svaigumu. Sodasan Active Sport formula ir izstrādāta, lai droši varētu mazgāt Gore-Tex un Sympatex materiālus. Inovatīvais mazgāšanas līdzeklis neaizlipina šķiedras un nemazina gaisa caurlaidību, ļaujot arī ķermenim vieglāk elpot. Piemērots mazgāšanai gan ar rokām, gan veļas mašīnā.

Dermatoloģiski testētais Sodasan līdzeklis veļas mīkstināšanai, kopšanai un smaržai (750 ml) ir piemērots visa veida audumu kopšanai un mīkstināšanai. Līdzeklim pievienotas 100% dabīgas lavandas, rožu, magnolijas un ģerānijas ēteriskās eļļas, kas audumiem piešķir delikāti svaigu smaržu.

Ja vēlaties maigu un vieglu smaržu, pievienojiet veļai vienu korķīti mīkstinātāja, ja vēlaties, lai drēbes smaržotu intensīvāk – divus. Atšķirībā no konvencionāliem veļas mīkstinātājiem, kas var izraisīt alerģiskas reakcijas saskarsmē ar ādu, Sodasan veļas mīkstinātāju lietot ir droši, jo virsmaktīvajām vielām ir dabiska izcelsme (cukurs). Līdzeklim ir pievienota bio-alveja un sojas lecitīns, kas maigi rūpējas par apģērba šķiedrām.

Sodasan novēl – lai jums aktīva un smaržīga vasara!

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā: bio.lv