Image Alt

Trafo

Trafo čipsi – pārdomāta izvēle!

Čipsi un ilgtspējīga attieksme? Holandes čipsu ražotājs Trafo ir par pārdomātām izvēlēm. Kartupeļus, kukurūzu un garšvielas audzē bioloģiskajās lauksaimniecībās, lai Tev šodien būtu iespēja ēst patiesi vērtīgus sāļos gardumus.

Trafo ir atbildīgs Holandes uzņēmums, ar vairāk kā 30 gados apgūtām prasmēm. Visa veida čipsi ir gatavoti no 100% bioloģiskām sastāvdaļām, sertificēti ar zaļo ekolapiņu – Eiropas Savienības ekoprodukcijas marķējumu. Trafo čipsu receptes ir īpaši iemīļotas čipsu baudītāju vidū – piedāvājumā klasiskie čipsi, tortilla (kukurūzas) un saldo kartupeļu čipsi.

Trafo čipsus cep rūpīgi (roku darbs) – lēnāk un ilgāk, zemākā temperatūrā, nepārsniedzot 165° C, lai ik čipsis būtu izteikti kraukšķīgs un garšīgs.

Rievoti kartupeļu čipsi pārkaisīti ar jūras sāli, vegānu iemīļoti.
Klasiskas formas kartupeļu čipsi ar kārdinošu siera un sīpolu garšu, veģetāriešu atzīti.

Tortilla čipsi – gatavoti no dzeltenās kukurūzas pēc senas meksikāņu receptes 100% organiskā, nehidrogenētā saulespuķu eļļā. Bez ĢMO (ģenētiski modificētiem organismiem), piemēroti veģetāriešiem un vegāniem!

Oriģinālie tortilla čipsi īstam kukurūzas čipsu baudījumam. Saderēs ar tomātu, siera un asajām mērcītēm.

Asi un kraukšķīgi tortilla čipsi ar čili, kas lieliski sader ar asumu nomierinošu avokado un piena tipa mērcītēm.

Trafo turpina lutināt ar īpaša sastāva čipsiem, kas nesatur lipekli (glutēnu), piemēroti veģetāriešiem un vegāniem:

Gardēžu iemīļoti čipsi no saldajiem kartupeļiem, cepti kokosriekstu eļļā. Aromātiski un kraukšķīgi, ar saldi sāļām garšas niansēm.

Kurus čipsus šodien iegādāsies Tu? Tos, kam ir bioloģiskās lauksaimniecības zīmīte ar garantiju par zaļāku rītdienu… Vai tos, kas piesātināti ar ķīmiskām garšvielām un sintētisku aromātu…

Trafo čipsi īstu garšas baudījumu!

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā: bio.lv