Image Alt

Urtekram Baby

Urtekram No Perfume - bez smaržas, bez alerģijas

Tīri, mirdzoši mati un… asarojošas acis? Zīdaini maiga, bet pietūkusi āda ar izsitumiem? Diemžēl tā ir skarba realitāte – ar katru dienu pieaug to cilvēku skaits, kuriem lietojot aromatizētus kosmētikas vai mazgāšanas līdzekļus, parādās alerģiskas reakcijas. Lai cilvēkiem ar paaugstinātu jutību pret smaržvielām radītu iespēju droši un reizē patīkami un iedarbīgi kopt ķermeni un matus, dāņu ekokosmētikas ražotājs Urtekram radījis īpašu kopšanas līdzekļu sēriju No Perfume.

Arī mazuļu ādas kopšanai Urtekram piedāvā līdzekļus, kas nepakļauj maigo un jutīgo bērna ādu pat niecīgākajam riskam – pilnībā bez smaržvielām, bez ādu un actiņas kairinošām vai sausinošām izejvielām. Īpaši bērniem izstrādātie līdzekļi apvienoti sērijā No Perfume Baby.

No Perfume līnijai augstāko novērtējumu devusi Dānijas Astmas un Alerģijas asociācija.

Urtekram No Perfume šampūns normāliem matiem tīri izmazgā matus ar maigām mazgājošām vielām no kukurūzas un kopj ar dāsni pievienotu alveju, glicerīnu un dabīgo vitamīnu E. Pieejams 250 un 500 ml iepakojumā.

Urtekram No Perfume kondicionieris matiem padara matus veselīgi mirdzošus, viegli izķemmējamus un pakļāvīgus ar iedarbīgu formulu no alvejas, šī sviesta, hohobas un naktssveces eļļām.

Urtekram No Perfume dušas želeja,  viegli putojot, attīra ādu ar maigām augu izcelsmes mazgājošām vielām un mitrina ar alveju, dabīgo vitamīnu E un glicerīnu.

Urtekram ķermeņa losjons padara ķermeņa ādu maigu un tvirtu. Par to rūpējas losjona dāsnā formula – alveja, šī sviests, olīveļļa, aprikožu kauliņu un naktssveces eļļas.

Urtekram No Perfume kristāla dezodorants – nekāda aromāta – ne sviedru, ne parfīma. Dabīgi minerālu sāļi pasargā no baktērijām, kas rada nepatīkamo sviedru aromātu. Pirms lietošanas kristāls viegli jāsamitrina ūdenī. Pēc lietošanas – jānoslauka.

Urtekram No Perfume roll-on dezodorants teicami aizsargā pret sviedru aromātu ar dabīgiem minerālu sāļiem, neatstājot baltas vai lipīgas pēdas uz ādas. Mitrinošais augu glicerīns papildus rūpējas par ādu. Piemērots pat ļoti jutīgai ādai.

Urtekram No Perfume barojošas ziepes bez smaržas un bez liekām sastāvdaļām – tikai augstvērtīgas augu eļļas rūpīgai ādas attīrīšanai un glicerīns dāsnai mitrināšanai.

Urtekram No Perfume šķidrās ziepes – nekāda aromāta, tikai tīrība! Augu izcelsmes mazgājošam vielām dāsni pievienotais glicerīns rūpējas, lai āda pēc mazgāšanas nekļūtu sausa, bet mīksta un maiga.

Urtekram No Perfume barojošs roku krēms kopj un aizsargā roku ādu ar barojošajām naktssveces, mandeļu un hohobas eļļām, kā arī mitrinošo un atjaunojošo šī sviestu.

Urtekram No Perfume Baby līdzeklis mazuļa ķermeņa un matu mazgāšanai piemērots gan mazulīša ķermeņa, gan matu mazgāšanai. Alveja un glicerīns mitrina un pabaro bērna maigo ādiņu. Maigās putas nesasausina ādu un nekož acīs.

Urtekram No Perfume Baby Ķermeņa losjons mazuļiem aizsargā un mitrina jutīgo bērna ādu ar mandeļu, hohobas un naktssveces eļļām, glicerīnu un šī sviestu. Losjonam ir viegla un maiga tekstūra; tas ātri iesūcas ādā un piemērots gan mazuļa, gan māmiņas ādai.

Urtekram No Perfume Baby Cinka krēms mazuļiem efektīvi remdē apsārtušu ādu un iekaisušas ādas krociņas. Kopta ar alvejas, šī sviesta, naktssveces eļļas, bērzu cukuru un cinka dziedinošo spēku, āda atkal kļūst maiga un veselīga.

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā: bio.lv