Image Alt

Vivani

Mirkļa bauda – Vivani šokolādes rituāls!

Cik ļoti Tu izgaršo šokolādi pirms to apēd pilnībā? Mēs lieliski zinām, ka šokolādi var “aprīt” nemanot, jo tā ir tik garšīga. Taču Vivani gardēžu bio šokolādes veidotāji mums, Biotekārēm, iemācīja kā patiesi baudīt šokolādi.

Sāksim ar mirkli, kad Tu sagatavojies ēst šokolādi. To veicot kā rituālu, mierīgi atver šokolādes iepakojumu, ieelpo šokolādes aromātu. Nogaršo mazu gabaliņu, ļaujot tam izkust uz mēles. Tas radīs baudas mirkli, kuru nav iespējams aprakstīt.

Lai šos mirkļus paildzinātu, pirms ik šokolādes gabaliņa, ko nogaršo – ieelpo un izelpo. Tas sagatavos Tavas maņas un radīs pietiekamu izsalkumu pirms nākamā kumosa.
Šokolādes eksperti starp šokolādes garšošanu iedzer pienu, tēju vai ūdeni, kas ļauj aizskaloties garšai un sagatavoties jaunam kumosam. Protams, lai bauda būtu pirmklasīga – ir jāizvēlas augstākās kvalitātes šokolāde kā Vivani, kas ļaus pilnībā baudīt šokolādes rituālu.

Vivani šokolādes top visdabīgākajā kakao pārstrādes un ražošanas procesā – pupiņas tiek žāvētas saulē, fermentētas banānu lapās, īpaši smalki samaltas, kas ir pilnībā roku darbs. Līdz pēdējam sīkumam izstrādātā kvalitātes kontroles sistēma garantē šīs šokolādes nemainīgi brīnišķo garšu.

Baudi šokolādes rituālu nogaršojot:
Vivani pilnpiena šokolāde ar karameļu kraukšķiem un Inku sāli atmodina garšas kārpiņas! Krēmīgā piena šokolāde ar 44% kakao, kraukšķīgiem karameles gabaliņiem un augstas kvalitātes rozā Inku sāli. Saldināta ar kokosriekstu ziedu cukuru, kas veido perfekti maigu – saldi sāļu kompozīciju.

Vivani Latte Macchiato Praliné šokolāde iekārdina ik kumosā! Bio ladzu riekstu krēma tumšās šokolādes pamatne ar baltās šokolādes un espresso kafijas kraukšķu garnējumu. Kūst uz mēles…

Vivani tumšās šokolādes ir lielisks našķis enerģijas iegūšanai, kuru jālieto mazās devās, baudot izteikto kakao garšu ik kodienā. Tumšā šokolāde satur vērtīgas minerālvielas kā  dzelzi, magniju, šķiedrvielas, varu un mangānu. Vivani tumšās šokolādes satur 70% (75%, 85%, 92%, 99%) kakao.

Īpašam baudījumam nogaršo Vivani tumšās šokolādes ar pildījumiem kā:
ar kraukšķīgām mandelēm un 55% kakao;
ar upeņu saldeni skābo pildījumu un 60% kakao;
ar krēmīgu marcipāna un Amaretto liķiera pildījumu un 60% kakao;
ar atvēsinošo piparmētru pildījumu un 68% kakao;
ar atsvaidzinošiem dzērveņu gabaliņiem un 70% kakao;
ar saldo apelsīnu eļļu un 70% kakao.

Savukārt, krēmīgo piena šokolāžu mīļotājiem no Vivani klāsta iesakām izsmalcināto Vivani Ecuador pilnpiena šokokādi no augstākās kvalitātes „Arriba“ šokolādes pupiņām. Vivani ir arīdzan kraukšķīgas pilnpiena šokolādes ar veseliem lazdu riekstiem un veselām mandelēm. Taču, ja vēlies izkust līdz ar šokolādi, izmēģini Vivani kapučino šokolādi, kas atklās bagātīgas garšas nianses.

Vivani šokolādes tagad ir ne tikai bauda acīm vizuāli jaunā iepakojumā, bet arī miera bauda dabai. Jaunais iepakojums 100% bioloģiski noārdās!
Šokolādes ir iepakotas NatureFlex dabiskā folijā, kas neļauj šokolādei izkust un izkļūt ārpus iepakojuma. Tā ir ražota no ilgtspējīgas koksnes šķiedras, kura kompostējas 40 dienu laikā un nodrošina tik pat labu aizsardzību kā PET vai alumīnija folija.
Savukārt ārējā iepakojuma papīrs un kartons ir FSC sertificēts.
Papildu Forest Stewardship Council sertifikāts apzīmē papīru un koksni, kas iegūti videi draudzīgā, sociāli atbildīgā un ekonomiski taupīgā veidā.

Izgaršojot Vivani šokolādi ik reizi, kad to ēdam, iegūstam patiesu mirkļa baudu. Iesakām Tev izmēģināt šokolādes ēšanas rituālu, lai izkustu šī mirkļa burvībā!

P.S. Vivani šokolādes ir pieejamas BIO.LV ar piegādi visā Latvijā un Biotēkas veikalos Rīgā.

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā: bio.lv