woobamboo eko

WooBamboo Baby

WooBamboo zobu birstes no dabas dabai

Visas plastmasas zobu birstes, kuras Tu esi lietojis/-usi šajā dzīvē – joprojām eksistē! Patiesībā, visas plastmasas zobu birstes, kas ir radītas kopš plastmasas izgudrošanas 1907. gadā – joprojām eksistē. To skaits ir mērāms biljonos un tas pieaug ik dienu.

Tieši tādēļ Biotekāri lieto tikai eko zobu birstes kā WooBamboo – tās nāk no dabas un kļūst par dabu pēc to lietošanas.

WooBamboo zobu birstes kātiņš ir veidots no ilgtspējīgi audzētiem bambusiem un bioloģiski noārdās vidē. Sariņus var otrreizēji pārstrādāt un iepakojums ir no otrreiz pārstrādātiem materiāliem vai augu izcelsmes bio plastmasas. Šīs ir zobārstu novērtētas un ieteiktas zobu birstes. Zobu birstes ir bez toksīniem un BPA.

Izvēlies savu WooBamboo zobu birsti, lai atgādinātu sev ik rītu un vakaru, tīrot zobus, ka Tu palīdzi veidot zaļāku pasauli jau tagad:
WooBamboo zobu birste ar vidēji mīkstiem sariņiem, medium;

WooBamboo zobu birste ar mīkstiem sariņiem, soft;

WooBamboo Slim šaura bambusa zobu birste ar mīkstiem sariņiem, soft;

WooBamboo bambusa zobu birstes bērniem, komplekts – 2 gab.;

WooBamboo zīda zobu diegs, vaskots ar dabīgu piparmētru un bišu vasku.

Kad ērtās WooBamboo zobu birstes ir jāmaina – vari izņemt izlietoto zobu birstu sariņus un izmest atbilstoši otrreizējai pārstrādei, savukārt bambusa kātiņu var likt arī komposta kaudzē, jo tie dabīgi bioloģiski noārdās.
Ieteikums. Vari izmantot WooBamboo bambusa kātiņu kā koka plāksnīti dārzkopībā, norādot kādas šķirnes augus vai dārzeņus esi iestādījusi.

Ar WooBamboo katra zobu birstes lietošanas reize Tev atgādinās, ka esi izdarījis/-usi videi draudzīgu izvēli un, cik viegli var veikt šādas izvēles biežāk. Atceries, ka pasauli izmaina ne tikai lielas lēcienveida pārmaiņas, bet arī nelieli, inovatīvi soļi pareizajā virzienā.

Paldies, ka sper vienu no šādiem soļiem!

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā: bio.lv