Image Alt

Yakso

Yakso – kokosriekstu eļļas burvība!

Visapkārt rīsu lauki un ļaužu pūļi… un burvīgi gards, eksotisks ēdiens. Izgaršo Yakso kokosriekstu eļļas garšu bagātību, gatavojot ēdienu ar Yakso! Yakso padara Āzijas ēdienu gatavošanu bioloģiski drošu. Kokosriekstu eļļa ir audzēta bioloģiski – bez ĢMO pārsteigumiem.

Tulkojot vārdu “Yakso” no japāņu valodas, viens no tā skaidrojumiem ir “dziedē savu ķermeni ar ēdienu”, kas norāda uz zīmola filozofiju. Yakso radīja organiskās zemkopības entuziasti, audzējot sastāvdaļas pašnodrošinošā bioloģiskajā fermā Nīderlandē. Yakso radītāji darbojas pārliecībā, ka ēdiens ir jāaudzē bioloģiski un tam ir jāstiprina mūsu organisms! Visam jābūt savstarpējā mijiedarbībā.

Yakso kokosriekstu eļļa lielā tilpumā (2,5l) ēdiena gatavošanai un/ vai kosmētikas procedūrām.
Bioloģiski augstvērtīgā kokosu eļļa ir superfoods, kas satur lielu daudzumu veselībai vērtīgo piesātināto taukskābi – laurilskābi (54,2%). Laurilskābe piemīt antibakteriālas īpašības – tā cīnās ar vīrusiem, sēnītēm un cita veida nelabvēlīgajām baktērijām.

Lietošana: Tā kā eļļa saglabā labvēlīgās īpašības arī karsējot – eļļa ir piemērota jebkuru ēdienu cepšanai pannā, vokpannā, fritēšanai un arī gatavošanai cepeškrāsnī.
Lietojot Yakso kokosriekstu eļļu skaistumkopšanai tā veicina vielmaiņas procesus mūsu ādā, palīdz tai atjaunoties un mitrina ādu, padarot to maigu.

Padoms: eļļa uzsūksies vislabāk, iemasējot to viegli mitrā ādā, uzreiz pēc ādas attīrīšanas.

Baudi kokosriekstu eļļas dažādību ar Yakso!

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā: bio.lv